TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT
 
https://www.suespadril.com/ web sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasın teslim edilecektir.

Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İADE 

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoyla 1020532278 Müşteri Kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ürün değişimi yapılamamaktadır. Stoklar hızlı tükendiğinden dolayı, değişim istediğiniz ürünü iade olarak gönderip hızlıca yeni bir sipariş oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Yurtiçi Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır.
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
İADE ADRES:
 

KARMA AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İkitelli OSB Mah. Saraçlar San.Sit. 7.Blok No:45 Başakşehir-İstanbul

Telefon : 0539 829 58 81

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR